Plugins - WP Statistics - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (589 entries)

en: Browscap.ini update on
pl: Browscap.ini zaktualizował się

en: browscap already at current version!
pl: browscap już w aktualnej wersji!

en: browscap database updated failed!  New browscap.ini is mis-identifing user agents as crawlers, reverting to previous browscap.ini.
pl: Błąd zaktualizowanej bazy danych browscap! Nowy browscap.ini błędnie identyfikuje agentów użytkownika jako roboty, wróć do poprzedniego browscap.ini.

en: browscap database updated failed!  Cache file too large, reverting to previous browscap.ini.
pl: Błąd zaktualizowanej bazy danych browscap! Plik pamięci jest zbyt duży, wróć do poprzedniego browscap.ini.

en: browscap database updated successfully!
pl: Baza danych browscap zaktualizowana pomyślnie!

en: Error downloading browscap database from: %s - %s
pl: Błąd pobierania bazy danych browscap z: %s - %s

en: GeoIP update on
pl: GeoIP zaktualizował się

en: GeoIP Database updated successfully!
pl: Baza danych GeoIP zaktualizowana pomyślnie!

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
pl: Nie mogę otworzyć pobranej bazy danych GeoIP zapisanej w %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
pl: Nie mogę otworzyć pobranej bazy danych GeoIP odnoszącej się do: %s

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
pl: Błąd pobierania bazy danych GeoIP z: %s - %s

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in : %s
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu bazy danych GeoIP, upewnij się, że twój serwer ma uprawnienia do tworzenia katalogów w: %s

en: The following plugin table(s) do not exist in the database, please re-run the %s install routine %s:
pl: Następująca tabela wtyczki nie istnieje w bazie danych, należy ponownie uruchomić instalację %s z algorytmem %s:

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień by wyświetlić tę stronę.

en: Manual file not found.
pl: Plik podręcznika nie znaleziony.

en: Download HTML file
pl: Pobierz plik HTML

en: Download ODF file
pl: Pobierz plik ODF

en: View Stats
pl: Zobacz statystyki

en: Yesterday visitor
pl: Wczoraj odwiedziło

en: Today visit
pl: Dzisiaj odwiedzin

en: Today visitor
pl: Dzisiaj odwiedziło

en: Options
pl: Opcje

en: Site
pl: Teren

en: Manual
pl: Podręcznik

en: Optimization
pl: Optymizacja

en: Top Visitors Today
pl: Najlepsi dzisiejsi odwiedzający

en: Search Words
pl: Wyszukiwane frazy

en: Referrers
pl: Referenci

en: Online
pl: Dostępni użytkownicy

en: Overview
pl: Przegląd

en: WP Statistics - Hits
pl: WP Statistics - Wejścia

en: Rate this plugin
pl: Oceń tę wtyczkę

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
pl: Kliknij tutaj, aby ocenić i opisać tę wtyczkę na WordPress.org

en: Visit WordPress.org page
pl: Odwiedź stronę WordPress.org

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
pl: Kliknij tutaj, aby odwiedzić wtyczkę WordPress.org

en: Settings
pl: Ustawienia

en: WP Statistics %s installed on
pl: WP Statistics %s zainstalował się

en: Database updates are required, please go to %s and update the following: %s
pl: Aktualizacje bazy danych są wymagane, przejdź do %s i zaktualizuj: %s

en: visit database index
pl: indeks w bazie wizyt

en: countries database index
pl: indeks w bazie krajów

en: search table
pl: tabela wyszukiwania

en: settings page
pl: strona z ustawieniami

en: The following features are disabled, please go to %s and enable them: %s
pl: Następujące funkcje są wyłączone, przejdź do %s i włącz je: %s

en: geoip collection
pl: kolekcja geoip

en: visitor tracking
pl: śledzenie odwiedzających

en: hit tracking
pl: śledzenie trafień

en: online user tracking
pl: śledzenie użytkowników online

en: WP Statistics has been removed, please disable and delete it.
pl: WP Statistics został usunięty, proszę wyłączyć i usunąć go.

en: Your current PHP version is
pl: Twoja bieżąca wersja PHP

en:  or higher!
pl:  lub wyższej!

en: ERROR: WP Statistics has detected an unsupported version of PHP, WP Statistics will not function without PHP Version
pl: BŁĄD: WP Statistics wykrył nieobsługiwaną wersję PHP, WP Statistics nie będzie funkcjonować bez wersji PHP

note: #-#-#-#-#  tmp-wp-statistics.pot (WP Statistics 9.6.5)  #-#-#-#-# Description of the plugin/theme
en: Complete statistics for your WordPress site.
pl: Uzupełnij statystyki dla Twojej strony WordPress.

en: Select type of search engine
pl: Wybierz typ wyszukiwarki

en: Search Engine Referred
pl: Odniesienia wyszukiwarki

en: Yesterday visit
pl: Wczoraj odwiedzin

en: Items
pl: Wpisów

en: Name
pl: Nazwa

en: Average Users
pl: Średnio użytkowników

en: Average Comments
pl: Średnio komentarzy

en: Average Posts
pl: Średnio wpisów

en: Total Users
pl: Razem uzytkowników

en: Total Spams
pl: Razem spamów

en: Total Comments
pl: Razem komentarzy

en: Total Pages
pl: Razem stron

en: Total Posts
pl: Razem wpisów

en: Search Engine referred
pl: Wyszukiwarka, o której mowa

en: Total Page Views
pl: Razem odwiedzonych stron

en: Years Visit
pl: Odwiedzin w roku

en: Month Visit
pl: Odwiedzin w miesiącu

en: Week Visit
pl: Odwiedzin w tygodniu

en: Show site stats in sidebar.
pl: Pokaż stronę Statystyki w pasku bocznym.

en: Statistics
pl: Statystyki

en: The post/page id to get page statistics on.
pl: ID posta/strony do wygenerowania statystyk.

en: Post/Page ID
pl: ID posta/strony

en: International
pl: Międzynarodowy

en: English
pl: Angielski

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
pl: Format wyświetla liczby w: i18n, angielski, żaden.

en: Number Format
pl: Format liczby

en: The search provider to get statistics on.
pl: Znajdź dostawcę, aby otrzymać statystyki.

en: Search Provider
pl: Dostawca wyszukiwania

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
pl: Przedział czasu do uzyskania statystyk, funkcja strtotime () (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) będzie użyta do obliczeń. Użyj &quot;wszystko&quot;, aby uwzględnić wszystkie zapisane dane.

en: Time Frame
pl: Rama czasowa

en: Last Post Date
pl: Data ostatniego wpisu

en: User Average
pl: Średnia użytkownika

en: Comment Average
pl: Średnia komentarza

en: Post Average
pl: Średnia wpisu

en: User Count
pl: Ilość użytkowników

en: Spam Count
pl: Ilość spamów

en: Comment Count
pl: Ilość komentarzy

en: Page Count
pl: Ilość stron

en: Post Count
pl: Ilość wpisów

en: Searches
pl: Wyszukiwarki

en: Page Visits
pl: Strona odwiedzin

en: Select the statistic you wish to display.
pl: Wybierz statystykę, aby ją wyświetlić.

en: Statistic
pl: Statystyka

en: Once Every 4 Weeks
pl: Raz na 4 tygodnie

en: Once Every 2 Weeks
pl: Raz na 2 tygodnie

en: Once Weekly
pl: Raz na tydzień

en: Removal
pl: Usunięcie

en: Maintenance
pl: Zarządzanie

en: Externals
pl: Pozory

en: Dashboard/Overview
pl: Panel główny/Przegląd

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: General
pl: Ogólne

en: Remove data and settings, this action cannot be undone.
pl: Usuń dane i ustawienia, ta akcja nie może być cofnięta.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove data and settings
pl: Usuń dane i ustawienia

en: Once you submit this form the settings will be deleted during the page load, however WP Statistics will still show up in your Admin menu until another page load is executed.
pl: Po przesłaniu tego formularza ustawienia zostaną usunięte w czasie ładowania strony, jednak WP Statistics wciąż pojawi się w menu Admin, aż kolejne załadowanie strony zostanie wykonywane.

en: Uninstalling WP Statistics will not remove the data and settings, you can use this option to remove the WP Statistics data from your install before uninstalling the plugin.
pl: Odinstalowywanie WP Statistics nie usunie danych i ustawień, możesz użyć tej opcji, aby usunąć dane WP Statistics z Twojej instalacji przed odinstalowaniem wtyczki.

en: WP Statisitcs Removal
pl: Usunięcie WP Statisitcs

en: Column B
pl: Kolumna B

en: Column A
pl: Kolumna A

en: The following items are unique to each user.  If you do not select the 'About' widget it will automatically be displayed in the last positon of column A.
pl: Następujące pozycje są unikalne dla każdego użytkownika. Jeśli nie wybierzesz widgetu 'Info' będzie automatycznie wyświetlony w ostatniej pozycji kolumny A.

en: Overview Widgets to Display
pl: Przegląd wyświetlanych widgetów

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics and is only valid if the map type is set to "Google".
pl: Ta funkcja może spowodować pogorszenie wydajności podczas wyświetlania statystyk i jest ważna tylko wtedy, gdy typ mapy jest ustawiony na "Google".

en: Get country location from Google
pl: Otrzymaj położenie kraju z Google

en: Disable the map display
pl: Wyłącz wyświetlanie mapy

en: Disable map
pl: Wyłącz mapę

en: The "JQVMap" option will use JQVMap javascript mapping library to plot the recent visitors (requires no extenral services).
pl: Opcja "JQVMap" użyje mapowania biblioteki javascript JQVMap do wykreślenia ostatnich odwiedzających (nie wymaga zewnętrznych usług).

en: The "Google" option will use Google's mapping service to plot the recent visitors (requires access to Google).
pl: Opcja "Google" będzie korzystać z usługi mapowania Google do wykreślenia ostatnich odwiedzających (wymaga dostępu do Google).

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Disable the page/post editor widget.
pl: Wyłącz widget edytora strony/wpisu.

en: Disable post/page editor widget
pl: Wyłącz widget edytora wpisu/strony

en: Page/Post Editor
pl: Edytor strony/wpisu

en: Disable the dashboard widgets.
pl: Wyłącz widgety panelu głównego.

en: Disable dashboard widgets
pl: Wyłącz widgety panelu głównego

en: The following items are global to all users.
pl: Następujące pozycje są globalne dla wszystkich użytkowników.

en: Dashboard
pl: Panel główny

en: Top Pages Visited
pl: Najlepiej odwiedzone strony

en: Search Engine Referrers Statistical Chart
pl: Statystyczny wykres odsyłań w wyszukiwarkach

en: Hits Statistical Chart
pl: Statystyczny wykres odsłon

en: About
pl: Informacje

en: Summary Statistics
pl: Podsumowanie statystyk

en: None
pl: Żaden

en: Total Visit
pl: Razem odwiedzin

en: Total Visitor
pl: Razem odwiedzających

en: Yesterday Visit
pl: Odwiedzin wczoraj

en: Yesterday Visitor
pl: Odwiedziło wczoraj

en: Today Visit
pl: Odwiedzin dzisiaj

en: Today Visitor
pl: Odwiedziło dzisiaj

en: User Online
pl: Osób online

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the admin manual for a list of codes available) are supported in the body of the message.  Here are some examples:
pl: Dowolny krótki kod obsługiwany przez Twoją instalację WordPressa, obejmuje wszystkie krótkie kody dla WP Statistics (zobacz podręcznik administratora uzyskując listę dostępnych kodów), które są obsługiwane w treści wiadomości. Oto kilka przykładów:

en: Enter the contents of the report.
pl: Wpisz treść raportu.

en: Report body
pl: Zgłoś grupę

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
pl: Uwaga: Aby wysłać tekst wiadomości SMS należy zainstalować wtyczkę %s.

en: Select delivery method for statistical report.
pl: Wybierz sposób dostawy dla raportu statystycznego.

en: Email
pl: E-mail

en: Send reports via
pl: Wyślij raporty za pomocą

en: Select how often to receive statistical report.
pl: Wybierz jak często otrzymywać raport statystyczny.

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Statistical reporting
pl: Raporty statystyk

en: Send a report whenever the plugin is upgraded.
pl: Wyślij raport, gdy wtyczka jest uaktualniania.

en: Upgrade
pl: Zaktualizuj

en: Send a report whenever the pruning of database is run.
pl: Wyślij raport, gdy czyszczenie bazy danych jest uruchomione.

en: Pruning
pl: Wyczyść

en: Send a report whenever the GeoIP database is updated.
pl: Wyślij raport, gdy baza danych GeoIP jest aktualizowana.

en: Send a report whenever the browscap.ini is updated.
pl: Wyślij raport, gdy browscap.ini jest aktualizowany.

en: Update Reports
pl: Aktualizacja raportów

en: A comma separated list of e-mail addresses to send reports to.
pl: Rozdziel przecinkami listę adresów e-mail, aby wysłać raporty.

en: E-mail addresses
pl: Adresy e-mail

en: Common Report Options
pl: Opcje raportu

en: The number of hits required to delete the visitor.  Minimum value is 10 hits.  Invalid values will disable the daily maintenance.
pl: Liczba wymaganych wejść, aby usunąć odwiedzającego. Minimalna wartość to 10 wejść. Nieprawidłowe wartości wyłączą codzienną konserwację.

en: A WP Cron job will be run daily to purge any users statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day (aka they are probably a bot).
pl: WP Cron uruchomi codziennie zadanie, aby wyczyścić wszystkie dane, statystyk użytkowników, gdzie użytkownik ma więcej niż określoną liczbę odsłon w ciągu dnia (są one prawdopodobnie botem).

en: Purge High Hit Count Visitors Daily
pl: Wyczyść codziennie tabelę najbardziej aktywnych odwiedzających

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
pl: Liczba dni dla przechowujących statystyk. Minimalna wartość to 30 dni. Nieprawidłowe wartości wyłączy codzienną konserwację.

en: Days
pl: Dni

en: Purge data older than
pl: Wyczyść starsze dane niż

en: A WP Cron job will be run daily to purge any data older than a set number of days.
pl: WP Cron uruchomi codziennie zadanie, aby wyczyścić wszystkie dane starsze niż przez określoną liczbę dni.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Purge Old Data Daily
pl: Codzienne czyszczenie starych danych

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
pl: Spowoduje trwałe usunięcie danych z bazy danych każdego dnia, czy na pewno chcesz włączyć tą opcję?

en: Do not use the translations and instead use the English defaults for WP Statistics (requires two page loads)
pl: Nie używaj tłumaczeń i w zamian użyj domyślnego języka angielskiego dla WP Statistics (potrzebne są dwie strony załadowań)

en: Force English
pl: Wymuś Angielski

en: Languages
pl: Języki

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
pl: Dodaj całkowitą linię do wykresów z wieloma wartościami, takimi jak odwołania w wyszukiwarkach

en: Include totals
pl: Razem dołączonych

en: Charts
pl: Wykresy

en: Disable %s from data collection and reporting.
pl: Wyłącz %s z zbierania danych i raportowania.

en: disable
pl: wyłącz

en: Disabling all search engines is not allowed, doing so will result in all search engines being active.
pl: Wyłączenie wszystkich wyszukiwarek jest zabronione, spowoduje to wynik we wszystkich aktywnych wyszukiwarkach.

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
pl: Jeśli wyszukiwarka jest zidentyfikowana jako odsyłająca, ale nie widać zapytania, opcja ta zastąpi tytuł strony w cudzysłowie poprzedzony przez &quot;~&quot; jako wyszukiwane hasło, aby pomóc ustalić, co użytkownik mógł szukać.

en: Add page title to empty search words
pl: Dodaj tytuł strony do pustych słów wyszukiwania

en: Search Engines
pl: Wyszukiwarki

en: By default WP Statistics stores the admin manual in the plugin directory (~5 meg), if this option is enabled it will be deleted now and during upgrades in the future.
pl: Domyślnie WP Statistics przechowuje podręcznik administratora w katalogu wtyczek (~5 meg), jeśli ta opcja jest włączona to zostanie usunięty w czasie aktualizacji i teraz w przyszłości.

en: Delete the manual
pl: Usuń podręcznik

en: By default WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled on every admin page, this option will disable these notices.
pl: Domyślnie WP Statistics wyświetla ostrzeżenie, jeśli któraś z podstawowych funkcji jest wyłączona na każdej stronie administratora, opcja ta będzie wyłączyć te powiadomienia.

en: Hide admin notices about non active features
pl: Ukryj uwagi administratora o niekatywnych funkcjach

en: Show stats in admin menu bar
pl: Pokaż statystyki w pasku menu administratora

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Show stats in menu bar
pl: Wyświetl statystyki w pasku menu

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Disable hits column in post/pages list
pl: Wyłącz kolumnę wejść w liście postu/stron

en: This will remove anything after the ? in a URL.
pl: To usunie wszystko po? w adresie URL.

en: Strip parameters from URI
pl: Parametry paska z URI

en: Track all pages
pl: Śledź wszystkie strony

en: Pages
pl: Strony

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
pl: Dla każdej odwiedziny z jednego konta. Aktualnie %s.

en: Coefficient per visitor
pl: Współczynnik dla odwiedzającego

en: Only enabled for debugging
pl: Włączone tylko do debugowania

en: Store entire user agent string
pl: Przechowuj cały ciąg agenta użytkownika

en: Ignores the exclusion settings and records all users that are online (including self referrals and robots).  Should only be used for troubleshooting.
pl: Ignoruje ustawienia wykluczeń i rejestruje wszystkich użytkowników, którzy są dostępni w Internecie (w tym własne odwołania i roboty). Powinno być używane tylko do rozwiązywania problemów.

en: Record all user
pl: Zarejetruj wszystkich użytkowników

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
pl: Czas sprawdzania liczby użytkowników online. Aktualnie: %s sekund.

en: Second
pl: Sekund

en: Check for online users every
pl: Sprawdź aktywne osoby co

en: Enable or disable this feature
pl: Włącz lub wyłącz tą funkcję

en: User online
pl: Aktywny użytkownik

en: Users Online
pl: Aktywni użytkownicy

en: This feature will not store IP addresses in the database but instead used a unique hash.  The "Store entire user agent string" setting will be disabled if this is selected.  You will not be able to recover the IP addresses in the future to recover location information if this is enabled.
pl: Ta funkcja nie będzie przechowywać adresów IP w bazie danych, ale zamiast tego stosować unikalny hash. Ustawienie "Przechowuj cały ciąg agenta użytkownika" zostanie wyłączone, jeśli ta opcja jest zaznaczona. Nie będzie w stanie odzyskać adresów IP w przyszłości w celu odzyskania informacji o lokalizacji, jeśli ta jest włączona.

en: This will delete the manual when you save the settings, are you sure?
pl: Spowoduje to usunięcie instrukcji po zapisaniu ustawień, czy na pewno?

en: Download of the Piwik Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
pl: Bazy danych czarnej listy Piwik Spam odsyłających będzie pobierana co tydzień.

en: Schedule weekly update of Piwik Referrer Spam Blacklist DB
pl: Harmonogram tygodniowej aktualizacji bazy danych czarnej listy Piwik Spam odsyłających

en: Download Piwik Referrer Spam Blacklist Database
pl: Pobierz bazę danych czarnej listy Piwik Spam odsyłających

en: Update Piwik Referrer Spam Blacklist Info
pl: Zaktualizuj informacje bazy danych czarnej listy Piwik Spam odsyłających

en: The Piwik Referrer Spam Blacklist database will be downloaded and used to detect referrer spam.
pl: Baza danych czarnej listy Piwik Spam odsyłająych będzie pobierana i wykorzystywana do wykrywania spamu w stronach odsyłających.

en: Piwik Referrer Spam Blacklist usage
pl: Wykorzystanie czarnej listy Spamu polecających Piwik

en: Referrer spam blacklist is provided by Piwik, available from %s.
pl: Czarna lista spamu polecających jest udostępniana przez Piwik, dostępna od %s.

en: Piwik Referrer Spam Blacklist settings
pl: Ustawienia czarnej listy Piwik Spam odsyłających

en: Download of the browscap database will be scheduled for once a week.
pl: Pobieranie bazy danych browscap planowane będzie raz w tygodniu.

en: Schedule weekly update of browscap DB
pl: Harmonogram tygodniowy aktualizacji bazy danych browscap

en: Download browscap Database
pl: Pobierz bazę danych browscap

en: Update browscap Info
pl: Zaktualizuj informacje browscap

en: The browscap database will be downloaded and used to detect robots.
pl: Baza danych browscap będzie pobierana i wykorzystywana do wykrywania robotów.

en: browscap usage
pl: Użycie browscap

en: browscap settings
pl: Ustawienia browscap

en: PHP safe mode detected!  GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
pl: Wykryty PHP Safe Mode! Biblioteka GeoIP nie jest obsługiwana w trybie bezpiecznym PHP!

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
pl: Gromadzony GeoIP wymaga rozszerzenia BC Math PHP i nie jest uruchomiony w Twojej wersji PHP!

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
pl: Gromadzony GeoIP wymaga rozszerzenia cURL PHP i nie jest uruchomiony w Twojej wersji PHP!

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
pl: Biblioteka GeoIP wymaga PHP %s lub nowszego, obecnie jest wyłączona z powodu zainstalowanej istniejącej wersji PHP

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
pl: Biblioteka GeoIP jest wyłączona z powodu następujących przyczyn:

en: The international standard two letter country code (ie. US = United States, CA = Canada, etc.) for private (non-routable) IP addresses (ie. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.).  Use "000" (three zeros) to use "Unknown" as the country code.
pl: Międzynarodowy standard kod dwuliterowy kraju (tj. US = Stany Zjednoczone, CA = Kanada, itp) dla prywatnych (bez routingu) adresów IP (np. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, itp). Użyj "000" (trzy zera) do korzystania z "Nieznany" jako kod kraju.

en: Country code for private IP addresses
pl: Numer kierunkowy do prywatnych adresów IP

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
pl: Zaktualizuj wszelkie brakujące dane GeoIP po pobraniu nowej bazy danych.

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
pl: Wypełnienie brakujących GeoIP po aktualizacji bazy danych GeoIP

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
pl: Ta opcja również pobiera bazę danych, jeśli lokalny rozmiar pliku jest mniejszy niż 1k (który zazwyczaj oznacza odcinek, pochodzący z tej wtyczk jest nadal w tym miejscu).

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
pl: Pobranie bazy danych GeoIP będzie zaplanowane na 2 dni po pierwszym Wtorku każdego miesiąca.

en: Next update will be
pl: Następna aktualizacja będzie za

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
pl: Kalendarz miesięczny aktualizacji GeoIP DB

en: Save changes on this page to download the update.
pl: Zapisz zmiany na tej stronie, aby pobrać aktualizację.

en: Download GeoIP Database
pl: Pobierz bazę danych GeoIP

en: Update GeoIP Info
pl: Aktualizacja informacji GeoIP

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
pl: Dla uzyskania dodatkowych informacji i lokalizacji (kraju) z odwiedzającym, włącz tą funkcję.

en: Active
pl: Uaktywnij

en: GeoIP collection
pl: Biblioteka GeoIP

en: IP location services provided by GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
pl: Usługi lokalizacyjne IP świadczone przez dane GeoLite2 utworzone przez MediaWiki, dostępne z %s.

en: GeoIP settings
pl: Ustawienia GeoIP

en: Note: this option will NOT handle url parameters (anything after the ?), only to the script name.  Entries less than two characters will be ignored.
pl: Uwaga: Ta opcja nie będzie obsługiwać parametrów URL, tylko do nazwy skryptu (wszystko po sobie?). Wpisy mniej niż z dwoma znakami będą ignorowane.

en: A list of local urls (ie. /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
pl: Lista lokalnych adresów (np. /Wordpress/about, jeden na linię), aby wykluczyć z gromadzenia statystyk.

en: Excluded URLs list
pl: Lista wykluczonych adresów URL

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
pl: Wyklucz adres URL, który zwraca - komunikat "Błąd 404: Nic nie znaleziono".

en: Excluded 404 pages
pl: Wykluczone strony 404

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
pl: Wyklucza RSS rejestracji jako trafienie.

en: Excluded RSS feeds
pl: Wykluczone kanały RSS

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
pl: Wyklucz strony administracji do rejestracji jako wejście.

en: Excluded admin pages
pl: Wykluczone strony administracji

en: Exclude the login page for registering as a hit.
pl: Wyklucz stronę logowania do rejestracji jako wejście.

en: Excluded login page
pl: Wykluczona strona logowania

en: Site URL Exclusions
pl: Wykluczenia adresów URL

en: Note: this option will NOT perform a reverse DNS lookup on each page load but instead cache the IP address for the provided hostnames for one hour.  If you are excluding dynamically assigned hosts you may find some degree of overlap when the host changes it's IP address and when the cache is updated resulting in some hits recorded.
pl: Uwaga: Ta opcja nie wykona wyszukiwania wstecznego DNS na każdej obciążonej stronie lecz w pamięci podręcznej adresu IP dla określonych hostów w ciągu jednej godziny. Z wyjątkiem dynamicznego przypisania hostów można znaleźć jakiś stopień nałożenia się, gdy host zmienia jego adres IP, a gdy bufor jest aktualizowany w wyniku niektórych zarejestrowanych wejść.

en: A list of fully qualified host names (ie. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
pl: Wykaz w pełni kwalifikowanych nazw hostów (np. server.example.com, jeden na linię), aby wyłączyć z zbierania statystyk.

en: Excluded hosts list
pl: Lista wykluczonych hostów

en: Host Exclusions
pl: Wykluczenia hostu

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to include in statistics collection, if this list is not empty, only visitors from the included countries will be recorded.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
pl: Lista kodów krajów (jedna linia, dwie litery każda) w celu włączenia przy zbieraniu statystyk, jeśli ta lista nie jest pusta, tylko odwiedzający z uwzględnionych krajów będą rejestrowani. Użyj "000 " (trzy zera), aby wykluczyć nieznane kraje.

en: Included countries list
pl: Lista dołączonych krajów

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to exclude from statistics collection.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
pl: Lista kodów krajów (jedna linia, dwie litery każda), aby wykluczyć z zbierania statystyk. Użyj "000" (trzy zera), aby wykluczyć nieznane kraje.

en: Excluded countries list
pl: Lista wykluczonych krajów

en: GeoIP Exclusions
pl: Wykluczenia GeoIP

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
pl: Traktuj każdego odwiedzającego z uszkodzoną informacją przeglądarki (brakiem adresu IP lub pustym ciągiem agenta użytkownika), jak robota.

en: Treat corrupt browser info as a bot
pl: Traktuj uszkodzone informacje przeglądarki, jak bota

en: Create a new honey pot page
pl: Utwórz nową stronę pełnej puli

en: The post id to use for the honeypot page.
pl: Id wpisu, aby użyć dla strony honeypot.

en: Honey pot post id
pl: Id wpisu pełnej puli

en: Use a honey pot page to identify robots.
pl: Użyj pełnej puli strony, aby zidentyfikować roboty.

en: Use honey pot
pl: Użyj pełnej puli

en: Add 192.168.0.0
pl: Dodaj 192.168.0.0

en: Add 172.16.0.0
pl: Dodaj 172.16.0.0

en: Add 10.0.0.0
pl: Dodaj 10.0.0.0

en: A list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
pl: Lista adresów IP i maski podsieci (jedna na linię), aby wykluczyć z gromadzonej statystyki (zarówno formaty 192.168.0.0/24 i 192.168.0.0/255.255.255.0 są akceptowane). Aby określić adres IP, użyj wartości podsieci 32 lub 255.255.255.255.

en: Excluded IP address list
pl: Lista wykluczonych adresów IP

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots.  0 = disabled.
pl: Traktuj odwiedzających z większą niż tę liczbę odwiedzin dziennie jak roboty. 0 = wyłączone.

en: Robot visit threshold
pl: Próg wizyty robota

en: Force the robot list to be reset to the default after an update to WP Statistics takes place.  Note if this option is enabled any custom robots you have added to the list will be lost.
pl: Wymuś listę robotów, aby przywrócić do domyślnych po odbytej aktualizacji WP Statistics. Uwaga: Jeśli ta opcja jest włączona wszystkie niestandardowe roboty dodane do listy zostaną utracone.

en: Force robot list update after upgrades
pl: Wymuś aktualizację listy robotów po uaktualnieniach

en: Reset to Default
pl: Przywróć domyślne

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
pl: Lista słów (po jednym w wierszu) tak, aby zgadzały się z wykrytymi robotami. Wpisy muszą być co najmniej z 4 znakami lub będą one ignorowane.

en: Robot list
pl: Lista robotów

en: IP/Robot Exclusions
pl: Wykluczenia adresów IP/robotów

en: Exclude %s role from data collection.
pl: Wyklucz regułę %s z gromadzonych danych.

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Exclude User Roles
pl: Wyklucz zasady użytkownika

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
pl: Będzie to rekord wszystkich wykluczonych odsłon w oddzielnej tabeli z powodu, dla których zostały wykluczone z pominięciem innych informacji. Dzięki temu uzyskasz sporo danych, jeśli chcesz zobaczyć łączną liczbę odsłon strony otrzymując, nie tylko rzeczywiste odwiedziny użytkowników.

en: Enable
pl: Włącz

en: Record exclusions
pl: Wykluczenia rekordów

en: This is the honey pot for WP Statistics to use, do not delete.
pl: To jest pełna pula dla WP Statistics, aby użyć, nie usunąć.

en: WP Statistics Honey Pot Page
pl: Strona WP Statystyki Honey Pot

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
pl: Jeśli potrzebujesz bardziej niezawodne rozwiązanie do delegowania dostępu, możesz zajrzeć do %s w katalogu wtyczek WordPress.

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
pl: Każdy z powyższych górnych praw z góry ustawia domyślną konfigurację WordPress. Na przykład wybierając publish_posts daje prawo dla Autorów, Redaktorów, Administratorów i Super Administratorów.

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
pl: Porada: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.

en: WordPress Roles and Capabilities page
pl: Zasady i funkcje strony WordPress

en: See the %s for details on capability levels.
pl: Zobacz %s szczegółowe informacje na temat poziomów dotyczących zdolności.

en: Required user level to manage WP Statistics
pl: Wymagany poziom użytkownika, aby zarządzać WP Statistics

en: Required user level to view WP Statistics
pl: Wymagany poziom użytkownika, aby wyświetlić WP Statistics

en: Access Levels
pl: Dostęp do poziomów

en: Alternatively %s support is available as well.
pl: Alternatywne wsparcie %s jest dostępne.

en: WordPress.org support forum
pl: Forum wsparcia WordPress.org

en: Then please open a new thread on the %s and we'll respond as soon as possible.
pl: Należy otworzyć nowy wątek na %s a my odpowiemy jak najszybciej.

en: Still not having any luck?
pl: Nadal nie natknąłeś się na problem?

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
pl: Czy sprawdziłeś Twoje dzienniki błędów PHP i serwera sieci web?

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?  Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
pl: Czy otrzymujesz pustą lub niekompletną wyświetlaną stronę w przeglądarce? Czy wyświetlić źródło na stronie i sprawdzić jakiekolwiek błędy krytyczne?

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
pl: Czy zainstalowałeś wszystkie wymagane rozszerzenia PHP?

en: Have you double checked the plugin settings?
pl: Czy dwukrotnie sprawdziłeś ustawienia wtyczki?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
pl: Czy próbowałeś użyć domyślnego motywu WordPressa?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
pl: Czy próbowałeś wyłączyć wszystkie inne wtyczki, które masz zainstalowane?

en: How's your memory_limit in php.ini?
pl: Jaki jest Twój memory_limit w php.ini?

en: And a few things to double-check:
pl: I sprawdź dokładnie kilka uwag:

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
pl: Upewniłeś się, czy masz dostęp do Twojego dziennika błędów PHP.

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
pl: Czy wyszukałeś w Internecie jakiekolwiek komunikaty o błędach, które odbierasz?

en: support forum
pl: forum wsparcia

en: Have you search the %s for a similar issue?
pl: Czy przeszukałeś %s, aby uzyskać podobny problem?

en: manual
pl: podręcznik

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Have you read the %s?
pl: Czy przeczytałeś %s?

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out.  Here are a few things to do before contacting us:
pl: Przepraszamy, że masz problem z WP Statistics i cieszymy się, że możemy pomóc. Oto kilka uwag do zrobienia, zanim się skontaktujesz z nami:

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: drop us a line
pl: napisz do nas

en: translation collaboration site
pl: stronę ze współpracą tłumaczenia

en: WP Statistics supports internationalization and we encourage our users to submit translations, please visit our %s to see the current status and %s if you would like to help.
pl: WP Statistics obsługuje internacjonalizację i zachęca naszych użytkowników, aby przesłać tłumaczenia, prosimy odwiedzić naszą %s, aby zobaczyć aktualny stan %s jeśli chcesz pomóc.

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: over at WordPress.org.  Your feedback is greatly appreciated!
pl: na WordPress.org. Twoja opinia jest bardzo mile widziana!

en: rating and review
pl: oceny i opisu wtyczki

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a
pl: Dziękujemy za instalację WP Statistics, zachęcamy do złożenia

en: Rate and Review at WordPress.org
pl: Oceń i opisz wtyczkę w WordPress.org

en: website
pl: stronę internetową

en: Come visit our great new %s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
pl: Odwiedź naszą nową %s i bądź na bieżąco z aktualnościami o WP Statistics.

en: Visit Us Online
pl: Odwiedź nas

en: donation
pl: ze wsparciem

en: Fell like showing us how much you enjoy WP Statistics?  Drop by our %s page and show us some love!
pl: Lubimy, że okazujesz nam, jak bardzo lubisz WP Statistics? Odwiedź naszą stronę %s i okaż trochę uczucia!

en: Donate
pl: Wsparcie

en: Historical
pl: Historyczny

en: Updates
pl: Zaktualizuj

en: Database
pl: Baza danych

en: Purging
pl: Wyczyść

en: Resources/Information
pl: Zasoby/Informacje

en: Search table conversion complete, %d rows added.
pl: Przeszukiwanie konwersji tabeli ukończone, %d wierszy dodanych.

en: Install routine complete.
pl: Zainstaluj rutynowe zakończona.

en: IP Addresses replaced with hash values.
pl: Adresy IP zastąpione wartościami skrótu.

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
pl: Wymieniając adresy IP w bazie danych z wartościami skrótu, nie będziesz stanie odzyskać adresów IP w przyszłości, aby wypełnić informacji o lokalizacji i może to trochę potrwać

en: Hash IP Addresses
pl: Skrót adresów IP

en: IP Addresses
pl: Adresy IP

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
pl: Aktualizuje jakiekolwiek nieznane dane o lokalizacji w bazie danych, to może trochę potrwać

en: GeoIP Options
pl: Opcje GeoIP

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
pl: Spowoduje zastąpienie wszystkich adresów IP w bazie danych z wartościami skrótu i nie może być cofnięte, czy na pewno?

en: The detected client platform.
pl: Wykryto platformę klienta.

en: The detected client browser version.
pl: Wykryto wersję przeglądarki klienta

en: The detected client browser.
pl: Wykryto przeglądarkę klienta.

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: The client user agent string.
pl: Ciąg agenta użytkownika klienta.

en: User Agent
pl: Agent uzytkownika

en: The client IP address.
pl: Adres IP Klienta.

en: Client IP
pl: Adres IP klienta

en: Client Info
pl: Informacje o kliencie

en: The file size and date of the browscap cache file.
pl: Rozmiar pliku i data pliku pamięci podręcznej browscap.

en: browscap cache file does not exist.
pl: Plik pamięci podręcznej Browscap nie istnieje.

en: browscap Cache File
pl: Plik pamięci podręcznej Browscap

en: The file size and date of the browscap.ini file.
pl: Rozmiar pliku i danych pliku browscap.ini.

en: browscap.ini file does not exist.
pl: plik browscap.ini nie istnieje.

en: browscap.ini File
pl: Plik browscap.ini

en: The file size and date of the GeoIP database.
pl: Rozmiar pliku i danych bazy danych GeoIP.

en: , created on
pl: , utworzono w

en: Database file does not exist.
pl: Plik bazy danych nie istnieje.

en: GeoIP Database
pl: Baza danych GeoIP

en: File Info
pl: Informacje pliku

en: If the PHP BC Math Extension is installed.  BC Math is no longer required for the GeoIP code and is listed here only for historical reasons.
pl: Jeśli jest zainstalowany rozszerzenie PHP BC Math. BC Math nie wymaga już kodu GeoIP i został tutaj wymieniony tylko z powodów historycznych.

en: Not installed
pl: Nie zainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowany

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
pl: Użyawsz uruchomionej wersji rozszerzenia PHP cURL. cURL wymaga kodu GeoIP, jeśli nie jest zainstalowane GeoIP zostanie wyłączone.

en: cURL not installed
pl: cURL nie zainstalowane

en: cURL Version
pl: Wersja cURL

en: The jQuery version you are running.
pl: Używasz wersji jQuery.

en: jQuery Version
pl: Wersja jQuery

en: Is PHP Safe Mode active.  The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
pl: PHP Safe Mode jest aktywny. Kod GeoIP nie jest obsługiwany w trybie awaryjnym.

en: The PHP version you are running.
pl: Używasz wersji PHP.

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: The WP Statistics version you are running.
pl: Używasz wersji WP Statistics.

en: WP Statistics Version
pl: Wersja WP Statistics

en: Version Info
pl: Informacje o wersji

en: Number of rows
pl: Liczba rzędów

en: Row
pl: Rzędów

en: Number of rows in the %s table
pl: Liczba wierszy w tabeli %s

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
pl: Limit pamięci skryptu może się zużywać, ustaw w pliku php.ini.

en: PHP Memory Limit
pl: Limit pamięci PHP

en: Memory usage in the overview page
pl: Użycie pamięci na stronie głównej

en: Last Overview page memory usage
pl: Ostatni przegląd użycia pamięci strony

en: Byte
pl: Bajt

en: Memory usage in PHP
pl: Zużycie pamięci w PHP

en: Resources
pl: Zasoby

en: All visitor data will be lost for this platform type.
pl: Wszystkie dane odwiedzających będą utracone dla tego typu platformy.

en: Delete Platforms
pl: Usuń platformy

en: Delete now!
pl: Usuń

en: All visitor data will be lost for this agent type.
pl: Wszystkie dane odwiedzających będą utracone dla tego typu agenta.

en: Delete Agents
pl: Usuń agentów

en: Delete User Agent Types
pl: Usuń typy agentów użytkownika

en: Deleted user statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day.  This can be useful to clear up old data when your site has been hit by a bot.  This will remove the visitor and their hits to the site, however it will not remove individual page hits as that data is not recorded on a per use basis.  Minimum value is 10 hits.
pl:  
    Usuwanie dane użytkowników, którzy mieli więcej odsłon dziennie niż zadana wartość. Jest to przydatne do uporządkowania statystyk, kiedy strona została odwiedzona przez aktywnego bota. Zostaną poprawione dane ilości odwiedzających i ich odsłon, ale nie liczba wyświetleń konkretnych stron, gdyż te nie zawierają danych użytkowników. Minimalna wartość to 10.

en: hits
pl: wejść

en: Purge visitors with more than
pl: Wyczyść odwiedzających posiadających więcej niż

en: Purge now!
pl: Wyczyść

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
pl: Usunięto dane statystyk użytkownika starszych niż wybrana liczba dni. Minimalna wartość to 30 dni.

en: Purge records older than
pl: Wyczyść rekordy stasrze niż

en: Clear now!
pl: Wyczyść

en: All data table will be lost.
pl: Wszystkie dane tabeli będą utracone.

en: Empty Table
pl: Opróżnij tabelę

en: Data
pl: Dane

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Update now!
pl: Zaktualizuj

en: Number of historical number of visits to the site (current value is %s).
pl: Liczba liczby historycznej odwiedzin strony (aktualna wartość to %s).

en: Number of historical number of visitors to the site (current value is %s).
pl: Ilość liczby historycznej odwiedzających witrynę (aktualna wartość to %s).

en: Visitors
pl: Odzwiedzający

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
pl: Uwaga: Ponieważ właśnie usunięto bazę danych, należy załadować tę stronę dla tych numerów, które są poprawne.

en: Historical Values
pl: Wartości historyczne

en: Start Now!
pl: Rozpocznij

en: Include a header row as the first line of the exported file.
pl: Dołącz wiersz nagłówka w pierwszym wierszu eksportowanego pliku.

en: Include Header Row
pl: Dołącz wierz nagłówka

en: Select the output file type.
pl: Wybierz typ liku wyjściowego.

en: Export To
pl: Eksportuj do

en: Select the table for the output file.
pl: Wybierż tablę dla pliku wyjściowego.

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: Export from
pl: Eksportuj z

en: Export
pl: Eksportuj

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion.
pl: Starsze instalacje WP Statystyki przechowują szczegóły wyszukiwania w tabeli odwiedzających, co może powodować problemy z wydajnością w często odwiedzanych stronach. Utworzono nową tabelę, żeby przechowywać te informacje w bardziej skalowalny sposób.

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion, however the old data must first be converted to the new format before it can be used.
pl: Starsze instalacje WP Statystyki przechowują szczegóły wyszukiwania w tabeli odwiedzających, co może powodować problemy z wydajnością w często odwiedzanych stronach. Trzeba utworzyć nową tabelę, żeby przechowywać te informacje w bardziej skalowalny sposób, ale dotychczasowe dane muszą zostać przekonwertowane do nowego formatu, zanim zostaną użyte.

en: Convert Now!
pl: Konwertuj!

en: Convert
pl: Konwertuj

en: Search Table
pl: Tabela wyszukiwania

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
pl: Starsze instalacje WP Statistics pozwalają na podwójne wpisy w tabeli odwiedzin w przypadku narożnika. Nowsze instalacje chronią przed tym z unikalnym indeksem w tabeli.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visits table.
pl: Ta operacja może zająć dużo czasu przy instalacjach z wieloma wierszami w tabeli odwiedzin.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistits table, delete duplicate entries and add the index.
pl: Starsze instalacje WP Statistics pozwalają na duplikaty wpisów w tabeli odwiedzających użytkowników w razie przypadku. Nowe instalacje chronią przed tym z unikalnym indeksem na tabeli. Aby utworzyć indeks na starszych instalacjach, zdublowane wpisy muszą być najpierw usunięte. Kliknij \"Zaktualizuj\", aby przeskanować tabelę odwiedzających użytkowników, usunąć zdublowane wpisy i dodać indeks.

en: Visits Table
pl: Tabela odwiedzin

en: Congratulations, your installation is already up to date, nothing to do.
pl: Gratulacje, instalacja jest już aktualna, nic nie rób.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
pl: Starsze instalacje WP Statistics pozwalają na duplikaty wpisów w tabeli odwiedzających użytkowników w razie przypadku. Nowe instalacje chronią przed tym z unikalnym indeksem na tabeli.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visitors table.
pl: Ta operacja może zająć dużo czasu przy instalacji z wieloma wierszami w tabeli odwiedzających użytkowników.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistitors table, delete duplicate entries and add the index.
pl: Starsze instalacje WP Statistics pozwalają na duplikaty wpisów w tabeli odwiedzających użytkowników w razie przypadku. Nowe instalacje chronią przed tym z unikalnym indeksem na tabeli. Aby utworzyć indeks na starszych instalacjach, zdublowane wpisy muszą być najpierw usunięte. Kliknij "Zaktualizuj", aby przeskanować tabelę odwiedzających użytkowników, usunąć zdublowane wpisy i dodać indeks.

en: Update Now!
pl: Zaktualizuj

en: Countries
pl: Kraje

en: Database Index
pl: Indeks bazy danych

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
pl: Jeśli z jakiegoś powodu Twojej instalacji WP Statistics brakło tabel bazy danych lub innych kluczowych pozycji, ponownie uruchomi się proces instalacji.

en: Install Now!
pl: Zainstaluj

en: Re-run Install
pl: Zainstaluj ponownie

en: Database Setup
pl: Ustawienia bazy danych

en: Version
pl: Wersja

en: Hits
pl: Wejścia

en: Time: %s
pl: Czas: %s

en: Date: %s
pl: Data: %s

en: (Adjustment)
pl: (Wyrównanie)

en: Current Time and Date
pl: Bieżący czas i data

en: Daily Total
pl: Razem codziennie

en: Last 365 Days (Year)
pl: W ciągu 365 dni (roku)

en: Last 30 Days (Month)
pl: W ciągu 30 dni (miesiąca)

en: Last 7 Days (Week)
pl: W ciągu 7 dni (tygodnia)

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Today
pl: Dzisiaj

en: User(s) Online
pl: Przegląda

en: Address
pl: Adres

en: Page Trending Stats
pl: Statystyki analiz stron

en: Today Visitors Map
pl: Mapa dzisiejszych odwiedzających

en: Other
pl: Inne

en: More
pl: Więcej

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
pl: Produkt ten zawiera dane GeoLite2 utworzone przez MediaWiki, dostępne z %s.

en: More Information
pl: Więcej informacji

en: Rate and Review
pl: Oceń i opisz wtyczkę

en: Website
pl: Strona internetowa

en: About WP Statistics Version %s
pl: O wersji WP Statistics %s

en: Date
pl: Data

en: Top 100 Visitors Today
pl: Najlepsza 100 dzisiejszych odwiedzających

en: References
pl: Odniesienia

en: Referring sites from
pl: Strony odsyłające z

en: To be added soon
pl: Wkrótce dodany

en: Visits
pl: Odwiedzin

en: No page title found
pl: Tytuł strony nie znaleziony

en: Rank #5
pl: Pozycja #5

en: Rank #4
pl: Pozycja#4

en: Rank #3
pl: Pozycja #3

en: Rank #2
pl: Pozycja #2

en: Rank #1
pl: Pozycja #1

en: Number of Hits
pl: Liczba wejść

en: Top 5 Page Trending Stats
pl: Statystyki najlepszych 5 wątków stron

en: Top 5 Pages Trends
pl: Najlepszych 5 wątków stron

en: Top Pages
pl: Najlepsze strony

en: Visitor Count
pl: Odwiedzin

en: Country
pl: Kraj

en: Flag
pl: Flaga

en: Rank
pl: Pozycja

en: Top Countries
pl: Najlepsze kraje

en: Number of referrals
pl: Liczba odsyłań

en: Search engine referrals in the last
pl: Odsyłań wyszukiwarki w ostatnich

en: Search Engine Referral Statistics
pl: Statystyki odsyłań wyszukiwarki

en: Page Trend
pl: Wątek strony

en: Page Trend for Post ID
pl: Wątek strony dla ID postu

en: Currently there are no users online in the site.
pl: Aktualnie nie ma użytkowników na stronie.

en: Online for
pl: Dostępny o

en: Online Users
pl: Dostępni użytkownicy

en: Close
pl: Zamknij

en: Donate Now!
pl: Wesprzyj!

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
pl: Czy myślałeś o wsparciu WP Statistics?

en: Filtered by
pl: Filtrowane wg

en: Recent Visitor Statistics
pl: Ostatnie statystyki odwiedzin

en: From
pl: z

en: Page
pl: Strona

en: Map
pl: Mapa

en: Latest Search Word Statistics
pl: Najnowsze statystyki szukanych fraz

en: All
pl: Wszystkie

en: Visitor
pl: Odwiedziło

en: Visit
pl: Odwiedzin

en: Number of visits and visitors
pl: Liczba odwiedzin i odwiedzających

en: Hits in the last
pl: Wejść w ostatnich

en: Hits Statistics Chart
pl: Wykres statystyki odsłon

en: All Time Total
pl: Cały czas

en: Chart Total
pl: Cały wykres

en: Exclusions
pl: Wykluczenia

en: Hits Statistics Summary
pl: Podsumowanie statystyk

en: Number of excluded hits
pl: Liczba wykluczonych wejść

en: days
pl: dniach

en: Excluded hits in the last
pl: Wykluczonych wejść w ostatnich

en: Exclusions Statistical Chart
pl: Statystyczny wykres odsłon

en: Exclusions Statistics
pl: Statytyki wykluczeń

en: Referrer Spam
pl: Odsyłający spam

en: 404 Pages
pl: Strony 404

en: Excluded URL
pl: Wykluczone adresy URL

en: Feeds
pl: Kanały RSS

en: Robot Threshold
pl: Próg robota

en: Hostname
pl: Nazwa hostu

en: Total
pl: Razem

en: User Role
pl: Rola uzytkownika

en: Admin Page
pl: Strona administracyjna

en: Login Page
pl: Strona logowania

en: Self Referral
pl: Własne odesłanie

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
pl: Uwaga: Wykluczenia nie są obecnie ustawione na zapisywanie, poniższe wyniki mogą nie odzwierciedlać aktualnej statystyki!

en: %s Version
pl: Wersja %s

en: Browsers by platform
pl: Wg platformy przeglądarek

en: Platform
pl: Platforma

en: Browsers by type
pl: Wg typu przeglądarek

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Click to toggle
pl: Kliknij, aby przełączyć

en: Browser Statistics
pl: Statystyki przeglądarki

en: Please select a value over 30 days.
pl: Proszę wybrać wartość w ciągu 30 dni.

en: No records found to purge from %s!
pl: Nie ma rekordów do przeczyszczenia %s!

en: %s data older than %s days purged successfully.
pl: %s danych starszych niż %s dni pomyślnie usuniętych.

en: Database pruned on
pl: Baza danych wyczyszczona

en: No visitors found to purge.
pl: Brak znalezionych odwiedzających, aby wyczyścić.

en: %s records purged successfully.
pl: %s rekordów pomyślnie wyczyszczonych.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
pl: Zaktualizowano %s rekordów GeoIP w bazie danych odwiedzających.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
pl: Nie można załadować bazy danych GeoIP, upewnij się, że pobrałeś ją na stronie ustawień.

en: Error, %s not emptied!
pl: Błąd, %s nie opróźniono!

en: %s table data deleted successfully.
pl: Dane tabeli %s pomyślnie usunięte.

en: Go
pl: Przejdź

en: to
pl: do

en: Range
pl: Zakres

en: 1 Year
pl: Rok

en: 9 Months
pl: 9 miesięcy

en: 6 Months
pl: 6 miesięcy

en: 3 Months
pl: 3 miesiące

en: 2 Months
pl: 2 miesiące

en: 30 Days
pl: 30 dni

en: 20 Days
pl: 20 dni

en: 10 Days
pl: 10 dni

en: Hits in the last 20 days
pl: Wejść w ciągu ostatnich 20 dni

en: This post is not yet published.
pl: Ten wpis nie jest jeszcze opublikowany.

en: WP Statistics Overview
pl: Przegląd WP Statistics

en: Please reload the dashboard to display the content of this widget.
pl: Proszę odświeżyć pulpit, aby wyświetlić zawartość tego widgetu.

en: Top 10 Visitors Today
pl: Najlepsza 10 dzisiejszych odwiedzających

en: Latest Search Words
pl: Najnowsze wyszukane frazy

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Search Engine Referrals
pl: Polecone w wyszukiwarkach

en: Top Referring Sites
pl: Najlepsze odsłyłające strony

en: Recent Visitors
pl: Ostatni odwiedzający

en: Top 10 Pages
pl: Najlepsza 10 stron

en: Hit Statistics
pl: Statystyki odsłon

en: Today's Visitor Map
pl: Mapa dzisiejszych odwiedzających

en: Top 10 Countries
pl: Najlepszych 10 państw

en: Top 10 Browsers
pl: Najlepsza 10 przeglądarek

en: Quick Stats
pl: Szybkie statystyki

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
pl: Liczba wejść musi być większa lub równa 10!

en: No platform data found to remove!
pl: Nie znaleziono danych platform, aby usunąć!

en: %s platform data deleted successfully.
pl: Dane platformy %s pomyślnie usunięte.

en: Access denied!
pl: Dostęp zabroniony!

en: Please select the desired items.
pl: Proszę wybierz odpowiednie wpisy.

en: No agent data found to remove!
pl: Nie znaleziono danych agenta, aby usunąć!

en: %s agent data deleted successfully.
pl: Dane agenta %s pomyślnie usunięte.
